Hakkımızda


Kurulduğu yıldan beri müşterilerinin taleplerine kalite ve hızla cevap veren Naturela Gıda; meşrubat ve gıda ihracatında Türkiye'nin önde gelen firmalarından biridir. Merkez ofisi İzmir'de bulunan firmamızın, Almanya ülkesinde de ofisi ve depoları bulunmaktadır.

İhracatının büyük bir kısmını Avrupa'ya yapan Doris Gıda, Amerika, Orta Doğu ve Uzak Doğu'ya da sevkiyat yapmaktadır. İçecek ve Gıda sektöründe kaliteli ürünleri ile bilinen Hayat Su, Sırma Su, Meysu markalarının ihracatını yapan firmamız 2022 yılında ürün portföyüne yeni markaları da ekleyerek  ticaret hacmini genişletmeyi amaçlamaktadır.

Müşteri odaklı iş anlayışını zamanında teslimat ile bütünleştiren Naturela Gıda, Türkiye ihracat pazarında istikrarı ve sürdürülebilir ticari hayatını sağlamıştır.

Konusunda deneyimli ekibi, yurt içi ve yurt dışına açtığı ofisleri ile Türkiye ihracat pazarındaki hacmini genişleten Naturela Gıda tedarik ettiği marka ve ürünlerin kalite standartlarına uygunluğuna dikkat etmektedir. Müşteri ilişkilerine ve çalışanlarına değer veren firmamızın ticari istikrarı sağlamada en etken faktörü ise iş etiğini her daim ön planda tutmasıdır.

Vizyon

Deneyimli ekip bütünlüğü ile bütünleşen ticari hayatında istikrarlı bir şekilde yer almak.

Misyon

Kaliteli ürün ve üstün hizmet sunma anlayışıyla, tüketicinin ihtiyaç ve beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılamak ve tüketiciye ulaştırmaktır.